Snapchat Şifresi Nasıl Sıfırlanır?
  Öncelikle gençler arasında yaygın olarak kullanılan Snapchati tanımlayalım, fotoğrafları ve video klipleri altyazılı olarak arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanıyan eğlenceli ve kullanışlı bir sosyal uygulamadır. Ayrıca grup sohbetleri, uygulama içinde fotoğraf ve videoları kaydetme yeteneği

Öncelikle gençler arasında yaygın olarak kullanılan Snapchati tanımlayalım, fotoğrafları ve video klipleri altyazılı olarak arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanıyan eğlenceli ve kullanışlı bir sosyal uygulamadır. Ayrıca grup sohbetleri, uygulama içinde fotoğraf ve videoları kaydetme yeteneği ve hatta hassas fotoğrafları bir parola ile koruyan “Yalnızca Gözler” özelliği gibi başka özellikler de sunar. Uygulamada saklanan tüm bu ve diğer kişisel bilgilerle, kesinlikle güçlü bir şifreniz olduğundan emin olmak ve hesabınızın güvende kalmasını sağlamak için bunu düzenli olarak değiştirmek isteyeceksiniz. Snapchat, Android ve iOS cihazlarda kullanılan mobil bir uygulamadır.


Mobil uygulamanın temel kavramlarından biri, gönderdiğiniz herhangi bir resim, video veya mesajın – aynı zamanda Snap olarak da adlandırılır ve erişilemez hale gelmeden önce alıcıya yalnızca kısa bir süre için sunulmasıdır. Uygulamanın bu geçici veya geçici yapısı, başlangıçta daha doğal bir etkileşim akışını teşvik etmek niyetiyle tasarlandı.


Snapchat’te Şifre Nasıl Sıfırlanır?
1-Cihazınızda Snapchat uygulamasını açın, OTURUM AÇ’ı seçin ve ilk alana Snapchat kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.Parolanızı mı unuttunuz? 2-Kullanıcı adı ve şifrenin altında. İlk bölüme kullanıcı adı veya e-posta adresinizi girmeniz gerekir. Aksi halde Snapchat, kayıp şifre talebini hesabınızla ilişkilendiremez.
3-Snapchat, şifrenizi telefon (metin veya otomatik arama yoluyla) veya e-posta yoluyla sıfırlama seçeneği sunar.


Snapcahat şifresini kurtarma, yenileme, sıfırlama, değiştirme


Telefondan Snapchat Şifre Sıfırlama:
Telefon görüşmesi veya kısa mesaj yoluyla Snapchat şifrenizi sıfırlamak için bu talimatları izleyin.

1-Telefon üzerinden seçin. Snapchat sizden telefon numaranızı vermenizi isteyecektir.
2-Kısa mesajla bir doğrulama kodu almak için SMS ile Gönder’i seçin.
3-Telefon aramasıyla bir doğrulama kodu almak için Beni ara’yı seçin. Kodu çabucak not alabilmek için elinizin altında bir kalem ve kağıt bulundurun.
4-Kısa mesaj veya telefon araması aldığınızda, uygun alana sağlanan kodu girin ve ardından Devam’ı seçin. Kodu doğru girdiyseniz, bir sonraki sekmede yeni bir şifre girebilir ve ardından tekrar girerek onaylayabilirsiniz.
5-İşiniz bittiğinde Şifre Değiştir’i seçin.


E-posta ile Snapchat Şifre Sıfırlama:
Şifrenizi e-posta ile sıfırlamak için aşağıdaki talimatları izleyin.

1-E-posta ile seçin ve bir sonraki sekmedeki alana e-posta adresinizi girmeniz istenecektir, ardından Gönder’i seçin.
2-Snapchat Ekibinden neredeyse anında “Snapchat Şifre Sıfırlama” konu satırına sahip bir e-posta almalısınız. Göremiyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin veya spam klasörünüzü kontrol edin.
3-Bir web tarayıcısında parola sıfırlama sayfasını açmak için e-posta mesajındaki bağlantıyı seçin. Yeni şifrenizi verilen alana girin, ardından onaylamak için ikinci alana tekrar girin. İşiniz bittiğinde Şifre Değiştir’i seçin.Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Yorum yaparak sizde etkileşime katılın.
Değerli yorumlarınız bizim için çok kıymetli!
Jüri Türkiye » Bilgi Paylaşımı » Snapchat Şifresi Nasıl Sıfırlanır?