Bilgi Paylaşımı

Süper Oğlak Dolunayı ( Dönüşüme hazır mısın?)

Arkadaşlarınızla paylaşın:

13 temmuz sabahı gerçekleşecek olan Oğlak Dolunayı etkilerinden bahsetmek istiyorum.

Açının etkilerini en fazla, değişken nitelikteki İkizler, Başak, Yay, Balık burçları ve bu burçların 25 derece civarında gezegen yerleşimi olanları daha yoğun etkisi altına alabilir.

İlişkiler ve Finansal konularda önümüzü göremediğimiz, üzerimizde kararsızlık yaratan durumlar bu dolunayla bizi zorlayacak. Böyle bir dönemde belirsizlikler ve kafa karışıklıkları ile birlikte yanılgılara da açık olabiliriz. Bu yüzden bu günlerde ilişkiler veya finansal konularda önemli kararlar almaktan kaçınmalıyız!

Bu Dolunayda özellikle ilişkilere dair bir muhasebe yapar ve bir karara varmak isteriz. Ancak göklerdeki Venüs/Neptün sert açısı ile kişileri veya konuları idealize etmeye, kendi kafamızda oluşturduğumuz fantezilere inanmaya oldukça meyilli oluruz.

Şayet yeni bir ilişkiye başlayacaksak gerçekçi düşünememek, yüksek beklentiler, hayal dünyasında yaşamak beraberinde hayal kırıklığı getirebilir. Zaten böyle bir açı altında kişiler ve konular bize oldukça cazip veya gerçekliğinden farklı görünebilir.

Diğer taraftan devam eden ilişkilerde yaşanan belirsizlikler, net olmayan davranışlar, şaibeli açıklamalar son derece kafa karıştırıcı olabilecekken; ilişkinin gidişatına dair bir karmaşa ve şüpheleri beraberinde getirebilir.

Elbette bu açı altında dolunayın da etkisi ile bizden gizlenen ve saklanan pek çok şey açığa çıkabilir. Ancak Neptün etkisi ile -mış gibi durumlarla da karşılaşabiliriz. Bu yüzden emin olmadan hareket etmemeliyiz.

Gerek yeni bir ilişki başlatmak gerek ilişki bitirmeye yönelik bir karar almak istiyorsak Neptün'ün ilişkiler gezegeni Venüs'ün üzerindeki sislerinin dağılmasını beklemek yerinde olacaktır. Aksi halde keskin kararlar pişmanlık yaratabilir.
Oğlak Dolunayının en fazla etki alacağı burçlar;

Oğlak burcunun 11 Ocak ve 20 Ocak arasında doğanlar,

Yengeç burcunda 13 Temmuz ve 22 Temmuz doğanlar,

Koç burcunun 10 Nisan ve 20 Nisan arasında doğanlar,

Terazi burcunun 14 Ekim ve 23 Ekim arasında doğanlar kaderi bir şekilde etkileneceklerdir.

İkinci derecede etkilenecek olanlar;

Kova burcunda doğan 30 Ocak ve 8 Şubat arasında doğanlar,

Boğa burcunun 1 Mayıs ve 10 Mayıs arasında doğanlar,

Aslan burcunun 2 Ağustos ve 12 Ağustos arasında doğanlar,

Akrep burcunun 3 Kasım ve 12 Kasım arasında doğanlar, Dolunay’dan ikinci derecede etkilenecek olanlardır.

Bireysel anlamda kaderi şekilde etkilenecek olan konular:

Aşk konusu

Finansal konular

Sağlık konuları

Aile içi iletişimden kaynaklı problemlerin ortaya çıkması ön planda olacak. Global açıdan baktığımızda ekonomik konular, salgın konuları ve temel gıdalardan olan buğday ürünlerini tedarik etmeyle ilgili sıkıntılar gözlemlenebilir.


Önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde yapacağınız proje üzerinde çalışmak daha iyi sonuç verecektir. Bu dönemde yatırım yapmak yeni başlangıçlar için uygun değildir.

Oğlak Dolunayı; Bazı ilişkiler sağlamlaşabilir (yeterince sorumluluk sahibi kimselerin ciddi kararlar verip özel ilişkilerini sağlamlaştırabilecekleri bir süreç olacaktır! Kimileri de akılcı biçimde yenilenme evresine girip bir sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açabilirler! Ayrıca kariyer konularına yoğunlaşmak, internet üzerinden yapılacak işleri düzenlemek, teknolojik cihazları, elektrik sistemlerini yenilemek, resmi işleri çözmek, başvurular yapmak, web site açmak, reklam vermek, dil öğrenmek iletişim konularında gelişmek için gayret verebiliriz. Yeni bir yaşam planına geçme arzusu yoğunlaşacak her birimiz için. Yine 14 Temmuz 03:16 Merkür Uranüs uyumu da bu anlattıklarımı destekliyor! Yeni para kazanma yolları, doğru iletişimle sürpriz para kazanma fırsatları mümkün olabilir sürpriz haberler de mümkün!
Bu zorlu süreçte daha nötr olarak bu kaygılı duyguları beslememenizi ve iç huzurunuzu bozmamaya dikkat edin.

 Haftanın En iyi konuları

Kimler Çevrimiçi

1 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)1
Kullanıcı Listesi
JuriTurk çevrimiçi 2 saat önce
Bizi Nasıl Buldunuz ?