Süper Oğlak Dolunayı ( Dönüşüme hazır mısın?)
13 Temmuz Çarşamba 21.37’de İstanbul’a göre Oğlak burcunun yirmi birinci derecesinde platonik bir Dolunay gerçekleşecek. Oğlak burcundaki Dolunay bu yılın en etkili, en sarsıcı ve en dönüştürücü enerjisine hâkim olayıdır!

13 temmuz sabahı gerçekleşecek olan Oğlak Dolunayı etkilerinden bahsetmek istiyorum.

Açının etkilerini en fazla, değişken nitelikteki İkizler, Başak, Yay, Balık burçları ve bu burçların 25 derece civarında gezegen yerleşimi olanları daha yoğun etkisi altına alabilir.

İlişkiler ve Finansal konularda önümüzü göremediğimiz, üzerimizde kararsızlık yaratan durumlar bu dolunayla bizi zorlayacak. Böyle bir dönemde belirsizlikler ve kafa karışıklıkları ile birlikte yanılgılara da açık olabiliriz. Bu yüzden bu günlerde ilişkiler veya finansal konularda önemli kararlar almaktan kaçınmalıyız!

Bu Dolunayda özellikle ilişkilere dair bir muhasebe yapar ve bir karara varmak isteriz. Ancak göklerdeki Venüs/Neptün sert açısı ile kişileri veya konuları idealize etmeye, kendi kafamızda oluşturduğumuz fantezilere inanmaya oldukça meyilli oluruz.

Şayet yeni bir ilişkiye başlayacaksak gerçekçi düşünememek, yüksek beklentiler, hayal dünyasında yaşamak beraberinde hayal kırıklığı getirebilir. Zaten böyle bir açı altında kişiler ve konular bize oldukça cazip veya gerçekliğinden farklı görünebilir.

Diğer taraftan devam eden ilişkilerde yaşanan belirsizlikler, net olmayan davranışlar, şaibeli açıklamalar son derece kafa karıştırıcı olabilecekken; ilişkinin gidişatına dair bir karmaşa ve şüpheleri beraberinde getirebilir.

Elbette bu açı altında dolunayın da etkisi ile bizden gizlenen ve saklanan pek çok şey açığa çıkabilir. Ancak Neptün etkisi ile -mış gibi durumlarla da karşılaşabiliriz. Bu yüzden emin olmadan hareket etmemeliyiz.

Gerek yeni bir ilişki başlatmak gerek ilişki bitirmeye yönelik bir karar almak istiyorsak Neptün'ün ilişkiler gezegeni Venüs'ün üzerindeki sislerinin dağılmasını beklemek yerinde olacaktır. Aksi halde keskin kararlar pişmanlık yaratabilir.
Oğlak Dolunayının en fazla etki alacağı burçlar;

Oğlak burcunun 11 Ocak ve 20 Ocak arasında doğanlar,

Yengeç burcunda 13 Temmuz ve 22 Temmuz doğanlar,

Koç burcunun 10 Nisan ve 20 Nisan arasında doğanlar,

Terazi burcunun 14 Ekim ve 23 Ekim arasında doğanlar kaderi bir şekilde etkileneceklerdir.

İkinci derecede etkilenecek olanlar;

Kova burcunda doğan 30 Ocak ve 8 Şubat arasında doğanlar,

Boğa burcunun 1 Mayıs ve 10 Mayıs arasında doğanlar,

Aslan burcunun 2 Ağustos ve 12 Ağustos arasında doğanlar,

Akrep burcunun 3 Kasım ve 12 Kasım arasında doğanlar, Dolunay’dan ikinci derecede etkilenecek olanlardır.

Bireysel anlamda kaderi şekilde etkilenecek olan konular:

Aşk konusu

Finansal konular

Sağlık konuları

Aile içi iletişimden kaynaklı problemlerin ortaya çıkması ön planda olacak. Global açıdan baktığımızda ekonomik konular, salgın konuları ve temel gıdalardan olan buğday ürünlerini tedarik etmeyle ilgili sıkıntılar gözlemlenebilir.


Önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde yapacağınız proje üzerinde çalışmak daha iyi sonuç verecektir. Bu dönemde yatırım yapmak yeni başlangıçlar için uygun değildir.

Oğlak Dolunayı; Bazı ilişkiler sağlamlaşabilir (yeterince sorumluluk sahibi kimselerin ciddi kararlar verip özel ilişkilerini sağlamlaştırabilecekleri bir süreç olacaktır! Kimileri de akılcı biçimde yenilenme evresine girip bir sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açabilirler! Ayrıca kariyer konularına yoğunlaşmak, internet üzerinden yapılacak işleri düzenlemek, teknolojik cihazları, elektrik sistemlerini yenilemek, resmi işleri çözmek, başvurular yapmak, web site açmak, reklam vermek, dil öğrenmek iletişim konularında gelişmek için gayret verebiliriz. Yeni bir yaşam planına geçme arzusu yoğunlaşacak her birimiz için. Yine 14 Temmuz 03:16 Merkür Uranüs uyumu da bu anlattıklarımı destekliyor! Yeni para kazanma yolları, doğru iletişimle sürpriz para kazanma fırsatları mümkün olabilir sürpriz haberler de mümkün!
Bu zorlu süreçte daha nötr olarak bu kaygılı duyguları beslememenizi ve iç huzurunuzu bozmamaya dikkat edin.

 


Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Yorum yaparak sizde etkileşime katılın.
JuriTurk
JuriTurk
13 Temmuz 2022 03:33
Beğendin mi? Evet 2 Hayır 0

Bugün bende gerçekten etkisini yaşadım, tüm gün boyunca başım ağırdı ve Dolunayı çok net hissettim.

İkizler 13 temmuz 2022:

Genel
İşler bugün sizin açınızdan kritik bir noktaya geliyor ve diğer insanların açık bir şekilde eylemlerinize itiraz ettiğini göreceksiniz. Eğer durum öyle olmayı gerektiriyorsa, biraz bencil olmaktan bir şey çıkmaz. Aynada kendinize bakın be gördüğünüz insanla gurur duyun. Kalabalıkta kaybolmamaya dikkat edin ve kendi kişisel başarınızın ve mutluluğunuzun diğer insanlarınkine bağlı olduğunu göz önünde bulundurun.

Aşk Burç Yorumları - 13 Temmuz
Eğer bir ilişkiniz varsa, yürekten düşüncelerinizi ve duygularınızı sevgilinizle paylaşarak, daha fazla yakınlaşabilirsiniz. Hayal kurmaya devam!

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 13 Temmuz
Bugünü dinlenmeyi çok hakettiğiniz bir gün olarak düşünün. Genelde insanların teselli edilmek ve rahatlatılmak için ihtiyaç duyduklarında aradıkları kişi sizsiniz. Ancak bugün, havadaki gerginliğe rağmen, sözleriniz etkisiz kalacak görünüyor. İyi! Bir değişiklik yapıp bu sefer kendileriyle ilgilenmelerine izin verin. Boş zamanlarınızı sessizce iyi bir kitap okuyarak geçirebilirsiniz. Kurgu kitaplardaki dramalara dahil olmak, kurgu olmayan kitaplardakilerden çok daha rahatlatıcıdır.

Maddi Durum Burç Yorumları - 13 Temmuz
Kiliseye gitmek veya bir meditasyon programına katılmak gibi ruhani aktiviteler yeni dostluklar edinmenizi ya da uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla tekrar görüşmenizi sağlayabilir. Bu kişiler parlak, yaratıcı ve tamamen faydalı bilgi ve fikirlerle dolu insanlar olabilir. Bu nedenle, onlardan bir sürü şey öğrenebilir, entelektüel ve felsefi konular odaklı sohbetlerde bulunabilirsiniz. Duyduğunuz her şeyi kavrayın ve onları akıllı bir şekilde hayatınızda kullanın.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 13 Temmuz
Ciddi meselelerle uğraşacak halin olmayabilir. Günün enerjisi, seni yaratıcı hayal gücünü keşfetmeye yöneltiyor. Bilgisayarlar, arabalar veya sanat gibi tutkularını düşünürken kendini bulacaksın. En sevdiğin hobinle uğraşırken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksın. Kendi ilham denizinde dolaş.

Bugün sezgilerinizin kuvvetli olması ve psişik güçleriniz etrafınızdakilerle yapacağınız ilginç sohbetleri beraberinde getirebilir. İnsanların düşünceleri, duyguları ve arzularına dair sezdikleriniz onları hayrete düşürebilir. Kendinizi ifade etmeye her zamankinden daha meyilli olabilir ve bu esinin bir kısmını yazı yazmak, konuşmak ya da başka bir biçimde içinizi dökmek için kullanabilirsiniz. Bu aralar okumak da size çok faydalı olabilir.

11 Temmuz - 17 Temmuz haftalık burç yorumları
Uğraşlar: Biraz dinlenmek, çalışma ritminizi yavaşlatmak isteseniz de fırsatların yanınızdan geçip gitmesine de izin vermeyin. Hafta sonunda kârlı bir işe imza atabilirsiniz.

İlişkiler: Her şey istediğiniz gibi! İlişkiniz varsa partnerinizle aranızdan su sızmıyor. Eğer bekarsanız cuma ve cumartesi günleri gözlerinizi açık tutun.

temmuz aylık burç yorumları
İlişkiler: Temmuz ayında arkadaşlık ilişkileriniz, aşk ve aile hayatınızda sizi oldukça mutlu edecek. Kalbinizdeki cömertliğinizi ortaya koyuyorsunuz ve karşılığında onlar da sizden sevgilerini esirgemiyor. Özellikle tatil dönemindeyseniz, oldukça tatmin edici bir tabloyla karşı karşıyasınız. Ayın 15'ine doğru gözlerinizi açık tutun!

Uğraşlar: Ayın 5'ine kadar, Mars ve Plüton sizi bir anlaşmazlık ya da tartışma yüzünden strese sokuyor. Neyse ki Merkür sayesinde daha esnek davranıp ortalığı sakinleştirmeyi başarıyorsunuz. Sonrasında cesaret konusunda eksiklik çekseniz de iş görüşmelerinde becerilerinizi ortaya koyuyorsunuz. Ayın 15'ine doğru iyi bir iş bağlayabilirsiniz.


Venüs
Venüs
13 Temmuz 2022 08:42
Beğendin mi? Evet 2 Hayır 0
JuriTurk,

Maalesef Oğlak enerjisi yoğundur, mesafe, sınır ve soğukluktur. İç sıkıntısı, baş ağrısı, huzursuzluk, hiçbir yere sığamama hissi ve gereksiz bir gerginlik hissettirebilir. Fazla da abartmadan sessiz ve dengede kalın.

Jüri Türkiye » Bilgi Paylaşımı » Süper Oğlak Dolunayı ( Dönüşüme hazır mısın?)