Dünya

Matrix 4, Resurrections Vizyona Geliyor

Arkadaşlarınızla paylaşın:
Matrix Resurrections; Yakında Vizyonda

İlk filmi 1999 tarihinde çıkan ve sinemada iki kez izlediğim Matrix serisinin 4. olarak yerini alan The Matrix: Resurrections sinema tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda tüm dünyayı etkisine alan covid-19 salgını ne yazık ki sinema sektörünü de derinden etkilemiş oldu. The Matrix: Resurrections filmi covid-19 salgını nedeniyle vizyona giremedi. Filmin oyuncu kadrosuna göz attığımızda ise başrolleri Keanu Reeves, Carrie Anne paylaşırken kadroda Jessica Henwick, Priyanka Chopra, Yahya Abdul Matten , Jonathan Groff, Neil Patrick Harris,Jada Smith  ve Lambert Wilson gibi ünlü isimler yer alıyor. Özellikle belirtilmesi gerekir ki The Matrix: Resurrections filminde bir de sürpriz oyuncu bekleniyor. Filmin oyuncusu Bugs karakterine hayat veren Jessica Henwick film hakkında çarpıcı bir paylaşıma imza attı. Yapılan paylaşıma göre Tomy Hardy’e de ufacık da olsa The Matrix:Resuurection filminde rol verilecek. Özellikle bu durum Tomy Hardy hayranlarını oldukça mutlu etti.

The Matrix: Resurrections Filminin 24 Aralık’ta Türkiye’de Vizyona Girmesi Bekleniyor
Yılın en çok merak edilen filmleri arasında yerini alan Matrix serisinin 4. bölümü The Matrix: Resurrections filmi pek çok sinema severler tarafından yakından takip ediliyor.


Amerika Birleşik Devletleri’nde 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girileceği resmi siteden duyurulan The Matrix Resurrections Filminin Türkiye’de 24 Aralık’ta çıkması tahmin ediliyor. Filmin fragmanı çeşitli video platformlarında gösterime girdi.

Keanu Reeves’ten Bomba Gibi Bir İtiraf: Matrix İçin 46. Kattan Pek Çok Kez Atladık
24 Aralık’ta Türkiye’de vizyona girilmesi beklenen The Matrix Resurrections filminin başarılı başrol oyuncusu film hakkında bilgiler vermek amacı ile The Late Show With Stephen Colbert programına katıldı. Özellikle başarılı oyuncu serinin bu bölümünde ekip olarak sınırları oldukça zorladıklarını itiraf etti. Keanu Reeves Filmin çekimleri esnasında 46 katlı bir binanın çatısından rol arkası Carrie Anne ile birlikte 19-20 kez atlamak zorunda kaldıklarını da özellikle ifade etti

Bunun yanı sıra Reeves, Matrix Resurrections filminin aksiyon dolu sahnelerini dublör kullanmadan çektiklerini belirterek adeta nefesleri kesti. 

Keanu Reeves’ten Çarpıcı Sözler: Carrie Anne ile El Ele Tutuştuk ve Çatıdan Atladık
The Matrix: Resurrections filminin 57 yaşındaki başarılı oyuncusu Keanu Reeves geçtiğimiz günlerde film hakkında bilgiler vermek amacı ile The Late Show With Stephen Colbert programına katıldı. Başarılı oyuncu çekimler sırasında oldukça zorlandıklarını ifade etti. Hatta çekimler esnasında 46. katlı bir binadan defalarca atladıklarını dile getiren Keanu Reeves: Tabi ki bizi tutan kablolar vardı.Ama Carrie Anne ile el ele tutuştuk ve çatıdan atladık’’ dedi.

Jessica Henwick Paylaştı. The Matrix: Resurrections Filminde Tomy Hardy Bombası
Matrix serisinin 4. olarak yerini alacak olan The Matrix: Resurrections filminde Bugs karakterine hayat veren Jessica Henwick film hakkında bomba bir bilgi paylaştı. İngiliz yakışıklı oyuncu Tomy Hardy’in de rol alacağını vurguladı. Bu durum Tomy Hardy hayranlarını oldukça mutlu etti.

The Matrix: Resurrections’dan Heyecan Dolu Video Geldi
İlk filmi 1999 tarihinde yayınlanan Matrix filmi 24 Aralık 2021 tarihinde 4. seri ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk çıkmış olduğu tarihten bu yana oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Matrix serisinin 4. bölümü The Matrix: Resurrections filminin başarılı ekibi vizyona girmeden önce resmi site üzerinden yeni bir video paylaştı. İlk filem gönderme yapan bu seride Neo ve Morpheus karakterini oldukça fazla görmekteyiz. Burada Morpheus karakterini Yahya Abdul- Matten canlandıracak. Aslında ilk 3 seride bitmesi beklenen Matrix serisinin 4. seri ile yıllar sonra vizyona girilmesi beklenen film pek çok izleyici tarafından adeta şaşkınlıkla ve sabırsızlıkla takip ediliyor.

Matrix Yıllara Meydan Okumaya Devam Ediyor
İlk yayın tarihi 1999 yılına kadar dayanan Matrix serisi aslında 3 seriden sonra izleyiciye veda edecekti. Fakat Matrix ekibi bir karar aldı. Filmin 4.bölümü de çekilmeye karar verildi. Elbette bu durum Matrix hayranlarını oldukça sevindirdi. Özellikle belirtilmesi gerekir ki filmin oyuncusu Jessica Henwick başarılı oyuncu Tomy Hardy’e de ufacık da olsa bir rol verildiğini belirtti. Bu durum Tomy Hardy hayranlarını oldukça memnun etti.
Haftanın En iyi konuları
img
Formatlık Windows 11 Pro - Home | 24 H
21-06-2024, 09:24
W10+11 + Pro Mod + Lite Windows 11 Iot
img
IOBit Software v16.0 Final Türkçe
21-06-2024, 09:14
Tüm bilgisayar bakım onarım
img
Windows 10 Pro | Redstone 2 | Build
20-06-2024, 14:15
Sistem yapımında

Kimler Çevrimiçi

2 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)1
Robot(s)1
Kullanıcı Listesi
JuriTurk çevrimiçi 8 saat önce
Bizi Nasıl Buldunuz ?