Dünya

Disney Plus Türkiye Abonelik Ücretleri 2022

Arkadaşlarınızla paylaşın:

 

Netflix gibi dünyanın en büyük dizi ve film izleme platformları arasında yer alan Disney+, Türkiye’de ki faaliyetlerine 14 Haziran’da başlayacağını duyurdu. Türk kullanıcılar tarafından merakla beklenen platformlar arasında yer alan Disney Plus’ın ücretleri ise şimdiden merak ediliyor. Türkiye’de birçok ünlü oyuncu ile sözleşme imzalayan Disney Plus, Türkiye faaliyetleri için ciddi bir bütçe ayırdığı konuşuluyor. 1 milyondan fazla kullanıcının bekleme listesine aldığı Disney Plus, 14 Haziran’da Türkiye faaliyetlerine başlaması ile birlikte abonelik ücretleri de en fazla konuşulan konular arasında yerini aldı.


Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, dijital ortamlarda yer alan içerik üretici şirketlerinin artmasına neden oldu.

Disney+ The Walt Disney Company’nin bölümü olan Walt Disney Direct-to-Consumer & International tarafından işletilen over-the-top katılımlı talebe dayalı Amerikan video servisidir. Servis Amerika Birleşik Devletleri’nde 12 Kasım 2019’da faaliyete başladı.

Kullanıcılar Netflix, Disney, HBO, Amazon Prime gibi birçok global platformlar üzerinden milyonlarca farklı ve eşsiz içeriklere erişebilmektedir.

Disney Plus Abonelik Ücretleri 2022
Platformun merak edilen gelişmeleri arasında yer edinen Disney Plus ücretleri farklı paketler eşliğinde kullanıcılara sunulmaya hazırlanıyor. İşte basına sızdırılan fiyat listesi..

Platform, Türkiye’de 14 Haziran’da yayına başlayacak. Ayrıca Disney+ Türkiye’deki üyelik ücretini aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL olarak belirledi.

Kullanıcılar aylık ücret için 34,99 TL ve yıllık ücretlerde ise 349,90 TL fiyatlarla platforma abone olabilecek. Türkiye’de diğer platformlara oranla uygun bir fiyatla giriş sağlayacak olan Disney Plus ilk 1 ay içerisinde 1 milyon aboneye ulaşmayı hedefliyor.

Disney Plus Türkiye İçerikleri:
Gri
Nomen
Organize İşler
Atatürk
Kaçış
Siyaha Bulaşan Kadınlar
Dünya ile Benim Aramda
Star
Recep İvedik
Şimdiye kadar belli olan içerikler tüm kullanıcılar ile paylaşılmaya devam ediyor. 14 Haziran’a kadar Disney Plus hali hazırda cast araştırmaları devam eden 6 içeriğini daha Mayıs ayında duyurmaya hazırlanıyor; Bunlardan biriside Aras Bulut İynemli ile birlikte rol alacak olan Emma Watson'ın oynadığı ATATÜRK dizisi olacak.Haftanın En iyi konuları
img
Formatlık Windows 11 Pro - Home | 24 H
21-06-2024, 09:24
W10+11 + Pro Mod + Lite Windows 11 Iot
img
IOBit Software v16.0 Final Türkçe
21-06-2024, 09:14
Tüm bilgisayar bakım onarım
img
Windows 10 Pro | Redstone 2 | Build
20-06-2024, 14:15
Sistem yapımında

Kimler Çevrimiçi

2 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)2
Bizi Nasıl Buldunuz ?