Takvim
«    May 2024    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Anketler
Bizi Nereden Buldunuz ?
 1
Çarşamba
Mrt 16

Dünyanın En iyi PubG Oyuncuları Kimlerdir ?

JuriTurk
JuriTurk

Dünyanın En İyi PubG Oyuncusu kimdir? PUBG Mobile, büyük bir alışkanlık haline gelerek insanların her gün saatler harcadığı bir oyun oldu. Bazı sıradan oyuncular genellikle kendilerini çok ciddiye almazken, oyunlarını geliştirmek ve becerilerini optimize etmek için çalışan profesyoneller de var.


Bugünkü konumuzda dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncularının ( değişkenlik gösterse de ) kim olduğunu göreceksiniz. Çok zaman harcamak dan ziyade, rekabetçi ve zeki bir oyuncu değilseniz onları yenmek imkansızdır.


Peki Dünyanın En İyi PubG Oyuncusu kimdir?
E-spor, son yıllarda birçok insanı etkilemeye başlayan eğlenceli ve bir o kadar da kazançlıdır. Eğlence insanları harekete geçirdiğinde, çok fazla para akışı da olur. Yani bugün bir futbolcu olmak istediğiniz kadar profesyonel olmayı da arzulayabilirsiniz. PUBG Mobil turnuvaları, oyun topluluğundaki en büyük etkinliklerden biridir. Dünyanın en iyi oyuncularını bir araya getiriyorlar ve dev teknoloji şirketleri tarafından destekleniyorlar.

Şu anda PUBG Mobil dünyasının en iyi oyuncuları tam olarak belirlenmiş değil. Her zaman 3 ay başarılı olan ve sonra kaybolan yeni yıldızlar vardır. Ama Jonathan’dan övgüyle bahsedebiliriz. Tam adı Jonathan Amaral’dır ve şu anda dünyanın en rekabetçi liglerinden biri olarak kabul edilen Hindistan liginin 1 numaralı oyuncusudur. MVP rolünde ekibinin 18.000 ila 57.000 $ arasında değişen ödüller kazanmasına yardımcı olmuştur.


ikinciyi de söylemeden olmaz Dünyanın en iyi PubG ikinci Oyuncusu kimdir:
Hindistan liginde bahsedebileceğimiz diğer oyuncular ise Tanmay Sc0ut Singh ve Naman Mortal Mathur. İlki, telefon ekranında 2’den fazla parmak kullanmanın öncülerinden biriyken. İkincisi takımı birden çok kez zafere götürmek için stratejik bir yeteneğe sahip özellikleri vardır.


Bu konuya (0) yorum yapıldı

Yorum Bırak