Windows 10 Manager 3.9.1 Full Katılımsız
  Windows 10 Manager ile Windows 10 işletim sisteminizi hızlandırabilir ve optimize edebilirsiniz. Windows 10 Manager programı, Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızı optimize edebilir ve daha hızlı bir performans göstermesini sağlayabilirsiniz. Geliştirilmiş bir sistem aracı

Windows 10 Manager ile Windows 10 işletim sisteminizi hızlandırabilir ve optimize edebilirsiniz. Windows 10 Manager programı, Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızı optimize edebilir ve daha hızlı bir performans göstermesini sağlayabilirsiniz. Geliştirilmiş bir sistem aracı olarak geliştirilmekte olan Windows 10 Manager pek çok farklı bakım araçlarını tek bir panel üzerinden halledebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki yaptığınız tüm işlemleri program üzerinden kontrol edebileceğiniz Windows 10 Manager, kişiselleştirilebilir bir işletim sistemine sahip olmak isteyenler için ideal bir programdır. Ufak ve etkili bir araç olan bu program Tweaks sistemi sayesinde driverlarınızın da güvenliğini de sağlar.
Programı kullanmaya başladıktan sonra erişim izinlerini kendinize göre düzenleyebilir ve bilgisayarınızın tamamen size özel olmasını sağlayabilirsiniz. Wi-Fi ağı yönetim işlemlerini de aynı programı kullanarak yapabilirsiniz.
Windows 10 işletim sisteminde gündelik olarak sistem temizliğinizi otomatik olarak yapabileceğiniz program aynı zamanda gereksiz dosyalarınızı da silebilmenizi sağlar. Sistem optimizasyonu ile birlikte diskleriniz üzerinde de hakimiyet kurabileceğiniz Windows 10 Manager tamamen hızlı bir şekilde çalışır.

Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Yorum yaparak sizde etkileşime katılın.
Değerli yorumlarınız bizim için çok kıymetli!
Jüri Türkiye » İndir » Windows 10 Manager 3.9.1 Full Katılımsız