İndir

AOMEI Partition Assistant Technician 10.2.0 Full Katılımsız İndir

Arkadaşlarınızla paylaşın:

AOMEI Partition Assistant, kişisel bilgisayarlar ve ortak kullanıcılar için güçlü bir disk bölümleme yazılımdır. Veri kaybetmeden bölümleri nasıl yeniden boyutlandırabilir ve birleştirebilirsiniz ? Bilgisayarınızın performansını nasıl artırabilirsiniz? Aomei Partition Assistant Professional Edition, sabit disk bölümlerini Partition Magic gibi yönetmenize yardımcı olur, ancak çok daha güçlüdür ve tam işlev ve uyumluluk sunar.


Aomei Partition Assistant, sabit diskiniz üzerinde bölümler oluşturabilmeniz, bölümleri yeniden adlandırabilmeniz ve bölümleri kolayca yönetebilmeniz için hazırlanmış kolay kullanımlı bir yazılımdır.
Program yardımıyla sabit disk bölümlerinizi yeniden boyutlandırabilir/taşıyabilir, genişletebilir/daraltabilir, yaratabilir, silebilir, formatlayabilir, gizleyebilir, kopyalayabilir, klonlayabilir, sabit diskleri silebilir, bölümleri silebilir, disk yüzey testleri yapabilir, veri kaybetmeden tekrar bölümleyebilirsiniz.
Ortak kullanıcılar tarafından kullanılan bilgisayarlar üzerinde gerçekleştireceğiniz disk bölümleme işlemleri sayesinde, her kullanıcıya farklı bir disk bölümü atayabilirsiniz.
Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan Aomei Partition Assistant, aynı zamanda kullanıcılara kolay bir kullanım sunmaktadır.


AOMEI Partition Assistant Technician 10.2.0 Programının başlıca Özellikleri:
 
Güvenli Sabit Disk Yöneticisi : Maximum güvenli sabit disk kullanım alanı için veri kaybı olmadan bölümleri yeniden boyutlandırmanıza, taşımanıza, oluşturmanıza, bölmenize, birleştirmenize olanak sağlar.
Tam bir disk Dönüştürücü : Diskinizi MBR ve GBT arasında kolayca dönüştürebilir dinamik diski temel diske ve ya tam tersine dönüştürebilir dosya sistemi NTFS arasında veri kaybı olmadan FAT32 ye dönüştürebilirsiniz.
Kolay Veri Taşıma Yazılımı : işletim sistemini yalnızca ihtiyaçlarınıza göre SSD-HDD ye geçirebilirsiniz.Disk cloned Wizard ile sistem diskinizin ve ya veri diskinizin tam bir kopyasını oluşturabilirsiniz.


rar şifresi: 123Haftanın En iyi konuları
img
Formatlık Windows 11 Pro - Home | 24 H
21-06-2024, 09:24
W10+11 + Pro Mod + Lite Windows 11 Iot
img
IOBit Software v16.0 Final Türkçe
21-06-2024, 09:14
Tüm bilgisayar bakım onarım
img
Windows 10 Pro | Redstone 2 | Build
20-06-2024, 14:15
Sistem yapımında

Kimler Çevrimiçi

4 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)3
Robot(s)1
Kullanıcı Listesi
JuriTurk çevrimiçi 8 saat önce
Bizi Nasıl Buldunuz ?