Fenerbahçe, FLOKI ile sponsorluk anlaşması imzaladı!
Fenerbahçe, FLOKI ile sponsorluk anlaşması imzaladı Kripto paralar, 2021 yılında spor dünyasına geniş kapsamlı bir şekilde giriş yaptı ve dünyanın birçok noktasında çeşitli spor dallarından kulüpler, çeşitli kripto para platformları ile ortaklıklar kurdu. Ülkemizde bu yönde adım atan kulüplerden
Fenerbahçe, FLOKI ile sponsorluk anlaşması imzaladı


Kripto paralar, 2021 yılında spor dünyasına geniş kapsamlı bir şekilde giriş yaptı ve dünyanın birçok noktasında çeşitli spor dallarından kulüpler, çeşitli kripto para platformları ile ortaklıklar kurdu. Ülkemizde bu yönde adım atan kulüplerden biri olan Fenerbahçe, şimdi de popüler MEM token’ı Floki Inu (FLOKI) ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Kripto para piyasaları Aralık 2020’den sonra ciddi ölçülerde genişlemeye başladı. Kripto paralar dünyada daha yaygın hale geldikçe bu alana dahil olan farklı alanların sayısı da artış gösterdi. Bu yıl özellikle de taraftar token uygulamaları ile birlikte kripto paraların spor dünyasına giriş yapması tüm dünyada ilgi ile karşılandı. Yeşil sahalara inen kripto para odaklı platformlar ile anlaşma sağlayan Türk kulüplerinden biri olan Fenerbahçe, bu kez de popüler şaka coin’i Floki Inu (FLOKI) ile sponsorluk anlaşması imzaladı.


1. Futbolcuların Çoraplarında “Floki” Olacak
2. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Yaptığı Açıklama


Futbolcuların Çoraplarında “Floki” Olacak
Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Fenerbahçe, Ağustos ayında FB Token’ı piyasaya sürmüştü. Bununla birlikte kripto para dünyasına adım atan Fenerbahçe, bu kez de ilginç bir sponsorluk anlaşması ile kripto para dünyasındaki sınırlarını genişletti. Fenomen şaka coin’i akımına dahil olan sarı lacivertli kulüp, Floki Inu ile sponsorluk anlaşması yapıldığını duyurdu. Anlaşma gereği bu sezon boyunca Fenerbahçe’nin lig ve kupa maçlarında futbolcuların konçlarında (çorabın üst kısmı) “Floki” ismi bulunacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Yaptığı Açıklama
Futbol takımını kapsayan bu anlaşma ile ilgili olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nden konuya ilişkin bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Futbol A Takımımız ile kripto endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayan ve dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerleyen Floki arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Futbol A Takımımız bu anlaşma kapsamında 2021/2022 sezonu boyunca Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacağı karşılaşmalarda sahaya ‘Floki’ logolu çoraplar ile çıkacak.

Hızla büyüyen 350 binden fazla kullanıcı tabanıyla dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerleyen Floki’ye ‘Ailemize hoş geldin’ diyor; anlaşmanın her iki taraf için de başarılı bir işbirliği olmasını temenni ediyoruz.”


Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Yorum yaparak sizde etkileşime katılın.
Değerli yorumlarınız bizim için çok kıymetli!
Jüri Türkiye » Spor » Fenerbahçe, FLOKI ile sponsorluk anlaşması imzaladı!