Taksim Galata Kulesinin Önünde Kendini Yaktı
Galata kulesi önünde bir kişi kendini yakıyor  Bir insan yanarken çocuğunun elinden tutup seyreden baba, yanan insanı fon yapıp selfie çeken sevgililer, istifini bozmadan içececeklerini yudumlayarak seyredenler.  Yanan insan değil, insanlık bence.  

Galata kulesi önünde bir kişi kendini yakıyor 
Bir insan yanarken çocuğunun elinden tutup seyreden baba, yanan insanı fon yapıp selfie çeken sevgililer, istifini bozmadan içececeklerini yudumlayarak seyredenler. 

Yanan insan değil, insanlık bence.


Galata Kulesi önünde Allah-u Ekber diye bağıran bir kişi, kendini yaktı. İstanbul Valiliği, Galata Kulesi yakınında bir kişinin üzerine yanıcı madde dökerek kendisini yakma teşebbüsünde bulunmasına ilişkin soruşturma başlatıldığını bildirdi.

Alevler içerisinde kalan kişi kollarını havaya kaldırarak yandı. Çevredeki yurttaşlar yanan kişiye yangın tüpü ile müdahale etti.

Yangın tüpü ile söndürülen kişi, “Allah-u Ekber” diye bağırmaya devam etti.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ:

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, saat 18.30 sıralarında Beyoğlu ilçesi Galata Kulesi yakınında Konya ili Meram ilçesi nüfusuna kayıtlı A.C.T.P. adlı kişinin üzerine döktüğü yanıcı maddeyle kendisini yakma teşebbüsünde bulunduğu belirtildi.

Çevredeki vatandaşların müdahalesiyle üzerindeki alevler söndürülerek 112 Acil Sağlık ekiplerince hastaneye sevk edilen kişinin tedavisine devam edildiği aktarılan açıklamada, konuyla ilgili soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

Öte yandan, vücudunda ikinci ve üçüncü derece yanıklar olan söz konusu kişinin hayati tehlikesinin sürdüğü, yanındaki poşetten çıkan plastikten orak ve tabletin de muhafaza altına alındığı öğrenildi.Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Yorum yaparak sizde etkileşime katılın.
Değerli yorumlarınız bizim için çok kıymetli!
Jüri Türkiye » Türkiye » Taksim Galata Kulesinin Önünde Kendini Yaktı