Eğlence

Valorant hediye kart nasıl alınır ( Çözüldü )

Arkadaşlarınızla paylaşın:

Valorant Bedava hediye kart nasıl alınır: Birçok oyunda olduğu gibi, Valorant da oyunculara bir hediye kartı sistemi uygulayarak cazibelik göstermenin bir yolunu sunuyor. Oyun içi hediye kartları, oyuncuların doğrudan hediye seçeneği yerine rastgele bir hediye almaya alternatif olarak istedikleri kozmetik ürünü seçmelerine olanak tanır. Riot’un nişancısında silah kaplamaları ve satılamayan veya takas edilemeyen diğer öğeler de dahil olmak üzere. Çok sayıda kozmetik ürün cephanesi bulunduğundan, hediye kartları kullanıcıların kendi seçtikleri bir öğe setini seçmelerine olanak tanır. Ayrıca, hediye kartlarının kullanımı çok kolaydır ve kullanıcılar bunları kolayca ulaşabilir.


Bu konumzda, oyunculara Valorant’ta hediye kartlarının nasıl satın alınacağına dair kapsamlı bir rehberin yanı sıra. Hediye kartlarının nasıl kullanılacağına dair bilgiler sunacağız.


Valorant hediye kart nasıl alınır:
Valorant Hediye Kartı nasıl alabilirim? Oyuncular hediye kartlarını fiziksel olarak satın alamasalar da, bu mevcut kuponlar güvenilir sitelerden çevrimiçi olarak satın alınabilir. Amazon, herhangi bir oyuncunun çevrimiçi Valorant hediye kartları satın almayı seçebileceği en güvenilir platformlardan biridir. Kullanıcılar bu bölgelerin dışında hediye kartı satın almak isteseler bile, tamamen bölge kilitli oldukları için oyun içinde bu hediye kartlarını kullanamayacaktır. Bu nedenle, hediye kartı sistemi ülkelere özgü olarak kabul edilmektedir.


Valorant hediye kartı nasıl kullanılır:
Bir oyuncu bir dizi benzersiz özellik içeren ön ödemeli bir hediye kartı alabilir. Bu durumda, alıcı bunu kartı oyun içinde etkinleştirmek için kullanabilir.

Benzersiz bir hediye kartı kullanmak için kullanıcının izlemesi gereken adımlar sırasıyla şunlardır:

1: Kullanıcı ( Gamer ), Riot Games istemcisinden Valorant’ı açmalı ve ana menünün açılmasını beklemelidir.

2: Oyun açıldıktan sonra VP menüsünü açmak için ekranın sağ tarafında bulunan Valorant logosuna tıklamanız gerekmektedir.

3. Nasıl satın alınacağı konusunda sağa kaydırarak “Ön Ödemeli Kartlar ve Kodlar” seçeneğini bulup tıklamaları gerekir.

4: Kullanıcıdan benzersiz bir kod seti girmesini isteyen yeni bir menü açıldığında. Ön ödemeli hediye kartı tarafından sağlanan kodu girmeleri gerekir.

5: Kodu başarıyla girdikten sonra, yanındaki “Gönder” düğmesini tıklamaları gerekir. Bu, sunulan hediye kartını etkinleştirecek ve alıcıyı buna göre ödüllendirecektir.

Not: Bu şekilde bende 1250 Vp satın aldım

Oyuncular, yeni eklenen VP miktarını diledikleri gibi kullanabilir ve hesaplarındaki toplam puanlara uygun görünümler veya skinler satın alabilirler.


Valorant Bedava Hesaplar skinli konumuza da bakmanızı tavsiye ederiz.Haftanın En iyi konuları
img
Kendin Ol
10-09-2022, 02:28
Hayallerimiz çoğunlukla inançlarımızı
img
Ben Varım
7-09-2022, 21:03
“Bütün dünya sana sırtını dönüp gitse,
img
O AN...
13-09-2022, 18:29
Yaşadıkça tecrübe, yazdıkça anı
img
İşçi Vergide Adalet İstiyor
24-09-2022, 03:42
Dayanılacak gibi değil "Vergi
img
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York Central
18-09-2022, 17:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York
Bültenimize abone olun!
Gündemi yakalayın

Takvim

«    Eylül 2022    »
PtSaÇrPrCuCtPz
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Partnerlerden Haberler

Son dakika haberi; MGK'dan Yunanistan mesajı: Her türlü meşru karşılık verilecek  CNN TürkMGK sonrası açıklama! "Yunanistan'ın tavrı mantıktan uzak"  A HaberSon Dakika! Milli ...
Kuzey Akım’a sabotaj iddiaları: Karşılıklı birbirlerini suçladılar, sızıntının görüntüler  SözcüKuzey Akım gaz hatlarındaki sızıntıların sebebi sabotaj mı?  TRT HaberBaltık ...