Kim Bu Çantalılar (Anunnakiler Ve G-Man)
Arkeolojik çalışmalar gösteriyor ki geçmişte büyük bir bilinçsizlik yatıyor şuan ilkel kalan bizleriz gibi gözüküyor.

Arkeolojik çalışmalar gösteriyor ki geçmişte büyük bir bilinçsizlik yatıyor şuan ilkel kalan bizleriz gibi gözüküyor. Çünkü bin seneler önce tasvirli anlatımlar yeni gün yüzüne çıkıyor ve anlamları gerçekten de bilim dünyasını şoka uğratıyor.


Bunlardan biri ise büyük ses getiren Göbeklitepe, M.Ö 12.000 senelik olduğu düşünülen bu yontma taşlarda ki betimlemeler o dönemin şartlarına göre çok üst düzey anlatımlar ve işçilikler sergiliyor, dönemin üzerinde olan bu arkeolojik buluntularda ise dikkat çeken yegane şey tanrı betimlemelerinin ellerindeki bir çanta. Mezopotamya'dan tutun Amerika kıtasına varıncaya kadar birçok bölgede bunun gibi yeryüzüne çıkan ve bu buluntularda çantalı çizimler ve heykeller neyi anlatmakta?Bu çantalı varlıkların ilk bulunduğu yerlerden biri olan eski Sümer medeniyetinden kalma arkeolojik bulgular bizlere yaratılışın bir üçlemeden olduğunu gösteriyor An, Enki ve Enlil, An Anunnakilerin babası olarak bilinen gök tanrısıdır Enki ve Enlil ise onun çocuklarıdır, her birinin güçleri yaratılışın farklı yerlerine tesir eder. Anunnakiler hakkında daha çok bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim çantalara, Göbeklitepe' de bulunan arkeolojik taşlarda üç çantanın da yan yana olduğu bir sütun bulunmakta, burada  An, Enki ve Enlil’ den bahsediyor olabilir, bu üç çantanın altında ise hayvan, akrep vb. canlılar çizilmiştir büyük ihtimalle dünyanın yaratılışına atıfta bulunuyor. Ellerinde tuttukları bu tohum çantaları bizlere ne anlatmak istiyor bilemeye biliriz çünkü tabletlerde, her yerde çizilen heykelleri yapılan bu çantalarla ilgili bir bilgi bulunmamakta.


G-MAN

 

Half-Life evrenindeki (Half-Life nedir buradan ve G-Man buradan) en gizemli kişidir kendileri. Gelişen olayların içinde ara sıra var olan ve bunlardan hiç etkilenmeyen bilakis bu olayları düzenliyormuş gibi bir izlenim veren resmi giyimli abimiz ve her defasında  iş verenlerinin olduğundan bir çok yerde söz eden ve patronlarının isteği üzerine planlarını yapan G-Man’ in elinden hiç düşürmediği çantası, bizlere kesinlikle birden kaosa bulanan Half-Life evreninden yeni bir dünya yaratma çabasında olduğunu gösteriyor fakat G-Man’ in patronları kimlerdi serinin yeni oyunlarını merakla beklerken çanta muhabbetinin kesinlikle oyunda bir mesaj verdiğini düşünmekteyiz. 


                                                                                       Sevgiler.

 

 İmza : Kim Bu Çantalılar (Anunnakiler Ve G-Man)Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Yorum yaparak sizde etkileşime katılın.
JuriTurk
JuriTurk
17 Nisan 2022 16:15
Beğendin mi? Evet 1 Hayır 0
öngörülemeyen sonuçlara hazır olun

geliyor gelmekte olan 😧

KriptoYusuF
KriptoYusuF
17 Nisan 2022 16:43
Beğendin mi? Evet 1 Hayır 0
JuriTurk,

Büyük yıkımlar büyük bir medeniyetin temeli içindir.

Jüri Türkiye » Makaleler » Kim Bu Çantalılar (Anunnakiler Ve G-Man)