Makaleler

Türk Toplumu Ve Toplumsal Ahlaki Erozyon

Arkadaşlarınızla paylaşın:

Türk Toplumu Ve Toplumsal Ahlaki Erozyon


Hepimiz biliyoruz ki bir toplumu toplum yapan değerlerin başında kültür gelir. Hal böyleyken günümüzün popüler kültürü aile yapımıza ve zaten tahrip olmuş kültürümüzü iyice yaralamaktadır...


Sözlerimde kesinlikle gericilik propagandası aramayın dostlarım, benim asıl karın ağrım 'Türk' kimliğimizdir, bizi biz yapan yegane hazinemiz.

Sosyal ağlar vb. uygulamalar da çıkan akımlar sadece biz de değil tüm dünyada virüs gibi dağılıyor 'yetmişlik dayıların kalça dansı' gibi abuk subuk zehirlere maruz kalıyoruz. Yetmezmiş gibi bu sosyal platformlardaki abaza takımı her önüne gelen kadına evli ve bekar ayırt etmeksizin salyalı yorumlar ve mesajlar atmaktadır.

Bu medya virüsü toplumun her kesimini zehirliyor. Burnu kalkan bazı kadın ve erkekler eşlerini ve çocuklarını bırakıp internette iki gündür tanıdığı insanlarla kaçmaktalar bu işin ne yazık ki  kadını ve erkeği yok toplum olarak biraz daha bilinçli olmalı ve bu bilinci öncelikle yeni nesillere aile yönüyle aktarılmalı. Biliyoruz ki eğitim ailede başlar, bilinçli bir aile toplumunun oluşturulması bence bu ülkede vatandaşlık görevlerinin en önemlilerindendir.

Bizlere okuyan, düşünen ve sorgulayan bireyler lazım toplumda bir konu hakkında bu insanlar yorum yaptıkları zaman cahillerin pis salyalı ağızları altında ezildiklerini görüyoruz. Buradan o güzel yürekli insanlara sesleniyorum hayvanat bahçesinde kitap okunmaz ekmek atıp yoluna devam edeceksin sevgi ve saygı sizlerle olsun.Haftanın En iyi konuları
img
Formatlık Windows 11 Pro - Home | 24 H
21-06-2024, 09:24
W10+11 + Pro Mod + Lite Windows 11 Iot
img
IOBit Software v16.0 Final Türkçe
21-06-2024, 09:14
Tüm bilgisayar bakım onarım
img
Windows 10 Pro | Redstone 2 | Build
20-06-2024, 14:15
Sistem yapımında

Kimler Çevrimiçi

2 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)1
Robot(s)1
Bizi Nasıl Buldunuz ?