Makaleler

Mevcut Sistem İle Çarklı Sistem Entegrasyonu

Arkadaşlarınızla paylaşın:

Mevcut Sistem İle Çarklı Sistem Entegrasyonu

Bahsetmemiz gereken onca olgu varken bunlara girmek hem benim hem de siz değerli okurlar için vakit kaybı yaratmaktadır.

Mevcudiyetteki yegane sistem küresel olarak seçilmiş bir sistemin ülkeler vasıtası ile yani bunun altına alt bir milli sistem eklenerek dünya insanlarını amacından yada amaçlarından alıkonulmak istenilmektedir.

Kapitalizmin dünyaya uygulanışı asıl ham sistemdir. Bunun yanı sıra kapitalizm entegresi olan eklentiler ülkeden ülkeye farklılık gösterir milliyetçilik, din vb. olgular giderek artar aşağıya indikçe daha çok entegrasyonlar karmaşık bir hal alır, düşünce her kademede değişerek eklenir ki toplumun en ücra ulaşılması zor bireylerin de bu sistemin çarkı olmasını amaçlar.

         Aile Yapısına Entegrasyon:

Toplumda yapılan birçok eylem halkı düşünsel olarak meşgul etmelidir. Bunun nedeni biran olsun dışarıdan maruz kalınan farklı veya kendi içinden çıkan bir tetikleyici düşünceyi bastırmaktır ve bunun yegane kaygısı medyadır.

Reklamların pembe dünyası bankalar, krediyi çekerken ailecek sevinçten çıldıran  medya hikayeleri. Bunun neticesi ihtiyaç olmayan ürünlerin indirimde diye alınması, insanları uyuşturan bu medyatik söylemler toplumda farklı aile bireyleri oluşturuyor. Meslekler, okullar yapılan işler alınmak istenen beyaz eşyalar hepsi toplumun ortak vicdanında onaylanmış gibi düşünülen ve genelin buna uyduğu bir toplum psikolojisi aileler sayesinde oluşturulmaktadır. Aykırı olmak aptallık olarak algılanır bu tarz toplumlarda.

İnanın robot yapmak daha maliyetlidir. İnsan uyuşturulmak ister çünkü bazıları düşünmek istemez. Fakat bilinmelidir ki 'Herkes geçmişinin hayaletidir, yalnızca kendini korkutur'.Haftanın En iyi konuları
img
Formatlık Windows 11 Pro - Home | 24 H
21-06-2024, 09:24
W10+11 + Pro Mod + Lite Windows 11 Iot
img
IOBit Software v16.0 Final Türkçe
21-06-2024, 09:14
Tüm bilgisayar bakım onarım
img
Windows 10 Pro | Redstone 2 | Build
20-06-2024, 14:15
Sistem yapımında

Kimler Çevrimiçi

1 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)1
Kullanıcı Listesi
JuriTurk çevrimiçi 8 saat önce
Bizi Nasıl Buldunuz ?