Sağlık

E-Nabız Tahlil Sonuç Gizlenmiştir, Çözümü

Arkadaşlarınızla paylaşın:

 

E-nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek bununla ilgili nasıl bir yol izlememiz gerekiyor? Her insan kendi veya yakınının tahlil sonuçlarını görmek ister, Tahlil sonuçlarının gizlenmiş olmasıyla ilgili olarak sizlere güvenilir şekilde ne yapmanız gerektiğini anlatıyoruz.

Sağlık alanında belirli tahlil ve raporlar açıklanır açıklanmaz e-nabıza düşmektedir. Bu sayede hem vatandaşlar hem de hekimler anında raporları görebilmektedirler. E-nabız sisteminden kişilerin profillerine girmek ve buna uygun olarak da tahlil sonuçlarını görmek mümkün olur. Ancak e-nabız tahlil sonuçlarını herkesin görebilmesini ya da kimsenin görememesi gibi durumları vatandaşın kendisi tercihine göre belirlemektedir. Yani sizler tahlil sonuçlarınızı hem hekimlerin görmesine olanak sağlayabilirsiniz. İsterseniz bunu belirli hekimlerin yani sadece branş alanının görmesini isteyebilirsiniz. Tahlil sonuçlarını buna uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. E-nabız tahlil sonuç gizlenmiştir demek, vatandaşların tahlillerini belirli kişilere açmış olması anlamına gelir.


E-Nabız Tahlil Sonuçları Gizlenmiştir Ne Demek:
E-nabız sistemine giriş yapıp, Tahlillerim yazan bölüme girdiğinizde, Bu menüde profilinizde görünmesini veya görünmemesini istiyorsanız, ona uygun kutuyu seçersiniz. Bu sayede ister profilinizde herkese açık yaparsınız, isterseniz, hekimlerden gizlersiniz, isterseniz aile hekimlerinden gizlersiniz. Çeşitli şekilde değiştirebilirsiniz. Burada tercih size kalmıştır Aile hekiminizin ve muayene olduğunuz doktorunuzun tahlil sonuçlarını görmesi tabi ki gerekmektedir.Haftanın En iyi konuları

Kimler Çevrimiçi

1 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)1
Kullanıcı Listesi
JuriTurk çevrimiçi 3 saat önce
Bizi Nasıl Buldunuz ?