Çoğunluk Olup Azınlık Politikası Uygulanan Varlık : İşçi Sınıfı
Global olarak dünyayı sömüren büyük patronlar en alt sınıf olarak gördüğü işçilerin yaşamasına ucuz insan gücü oldukları  için izin veriyor, aksi halde tüm işçileri yok ederlerdi.

Onlar dünyayı şekillendiren zanaatkarlar, metal, ahşap, tekstil ve niceleri hepsi temiz ellerine hapsedilmiş kirli üç kuruş için. Dünyanın her köşesinde erkek, kadın ve çocuk işçiler hayatları pahasına sömürülmekteler nedeni ise onlara reva görünen ve  hiç bir zaman refaha kavuşamayacakları hayatlarını düzeltmek için, evet bugün, hayal edip yüksek muhtemel ile hayallerini gerçekleştiremeden ölecek olan köle sınıfından bahsedeceğiz.


Global olarak dünyayı sömüren büyük patronlar en alt sınıf olarak gördüğü işçilerin yaşamasına ucuz insan gücü oldukları  için izin veriyor, aksi halde tüm işçileri yok ederlerdi.Dünyayı Sarmalayan Örümcek AğlarıDin ve ideoloji ile manipüle edilen kısmın %75’ ini genellikle işçiler oluşturur belki de işçi kısmında gördüğümüz en büyük ayıp budur çünkü kendi elleriyle birbirlerini ideolojik vs. olarak bölmeleri, tıpkı orta doğu ülkeleri gibi, bu metot burada da aynıdır unutmayalım ki bölünen güçleri idare etmek daha basittir.
Konu, Bir Tane Daha Fazla Ekmek Almak Değil, GelecektirÇünkü gelecek demek çocuklarımız demektir, geleceğimize sahip çıkmadığımız her dakika için çocuklarımızın derilerini yavaş yavaş yüzeceklerdir.

Konuya kesinlikle siyasi bakılmamalıdır çünkü sömürülen insanların gayesi birdir, siyaset kitleleri bölmenin bir diğer yöntemlerindendir. Hepimiz ilk önce insanız öncelik kesinlikle böyle olsaydı o zaman zehirli ideolojilerin aklımızı kör etmesine izin vermezdik. Türk işçisi boş beleş ütopik vaatlere inanmamalıdır, devirler değişiyor eskiden onuru için yaşayan insanlar şimdi onurunu ve şerefini paraya değiştiriyor ve size onurdan söz ediyor ise kendinizi bir ahırda sağılan inek gibi düşünebilirsiniz.


Dini vecibelerinden taviz vermeyip fakat gösterişte medyanın en hayırsever bağımlısı olup, işçisine köpek muamelesi yapan patronlara CEHENNEMİ müjdeleyin !


İmza : Çoğunluk Olup Azınlık Politikası Uygulanan Varlık : İşçi Sınıfı
Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Yorum yaparak sizde etkileşime katılın.
king
king
3 Şubat 2022 03:03
Beğendin mi? Evet 2 Hayır 0
Dini vecibelerinden taviz vermeyip fakat gösterişte medyanın en hayırsever bağımlısı olup, işçisine köpek muamelesi yapan patronlara CEHENNEMİ müjdeleyin !

Ağzına sağlık kardeşim; özellikle müzik eşliğinde kısık sesle makaleyi okumanızı tavsiye ederim, tüylerim diken diken oldu burada en önemli soru bence NASIL 

Jüri Türkiye » Makaleler » Çoğunluk Olup Azınlık Politikası Uygulanan Varlık : İşçi Sınıfı