Acılarımız Gerçek Kimliğimiz
Bir insanın evrimindeki son ayak acılarından oluşan bilinçtir. Gerisi sadece çöp, medya organları bizleri plastik yapay insan olarak sömürmekten mutluluk duyar çünkü onların reklamlarının birer kölesiyiz.

Senelerce hüsran içinde ilişkilerimiz, işlerimiz ve sosyal yaşantımız oldu. Bizleri kimse anlamadı çünkü karşımızdaki kişi sadece bizi bir çıkar unsuru olarak görüyor.

Ve dostlarım bunu söylemekte çok üzgünüm fakat bizler bunu hak ediyoruz, sırtımızdan vurulmayı, alay edilmeyi ve saf yerine konulup kullanılmayı.


Sözlerim bu yüzdendir ki ağır ve serttir, insan saf inceliklerle yaratılmış bir varlık, gerçekten böyle, hayatın bu kadar ağır şartlarda yürümesi bizim saflığımızı yitirmemiz için, evet olay bundan ibaret bizlerin kırılması ve hatta acı çekmesi lazım bunlar gerçekleşirken saflığımız bir çarşaf gibi yırtılır ve içimizden büyük bir ego çıkar, benmerkezci olmanız sizin değil dışarıdakilerin sorunu ve suçudur. 


Fakat egolu halimiz bu durumda bizi ne yazık ki bizi kıranlardan farksız hale getirir. Sizlere iyilik masalları anlatmayacağım, sadece hakkınız için savaşmanın anahtarını sunacağım, bizleri bitiren rencide eden ve hatta çoğu insanın her şeyden soğuyup kendi hayatını sonlandırmasının temel nedeni toplumun ta kendisidir.


Acı Çekmekten Korkmayın


Ne kadar acı o kadar level, insan olabilmem için insan bilincinin edinmesi gereken tek şey acı, acıdan kastım fiziksel bir acı değildir.

Kalbiniz buruşur gibi olur nefes alamazsın aldığın nefes ağırlaşır, bu duygusal bir acıdır ve insanın bunlar ile yoğrulması lazım ister  aşk acısı, ister toplum tarafından küçük düşürülmenin insana bıraktığı intikam acısı, bizler bu duygular ile değişip evrimleşe biliriz ve bu duygulara zamanla alışarak onları kontrol edebiliriz çünkü onun tahribatını gayet iyi biliriz.


Mutlak Varoluşumuz Acılarımızdır


Bir insanın evrimindeki son ayak acılarından oluşan bilinçtir. Gerisi sadece çöp, medya organları bizleri plastik yapay insan olarak sömürmekten mutluluk duyar çünkü onların reklamlarının birer kölesiyiz. Unutmayalım ki medya bizlere sahte ve bir o kadarda aşağılık kişilikler kazandırır tıpkı bizleri kıran insanlar gibi, farklı olmak onlar için büyük bir korkudur kendi doğrunuz toplumun farklılık ilkesine eşdeğerdir ve bu farklılıktan insanlar korkar bu korku yüzünden kimse size değer veremez. Bunuda şöyle açıklayacak olursak; Değer vermenin mantığı bir insanın bir insana olan çıkarından geçer.


Fakat sadece korkulan insana saygı duyulur.  O yüzden kendiniz gibi olan insanları anlayın ve yükselmesi için ona ilham verin, egonuzu sadece kendi doğrunuzu kimseye ispatlamamak için kullanın ki onlar size saygı duysun. Doğrunuzu, yani yaptığınız bir uyarıyı dinlemeyen ve tökezleyen insanları düştükleri yerde bırakın! 

 

Acı güzeldir. Bu yüzden hayat sizlere acı getirecektir ondan sakın kaçmayın kaçınılmaz olandan kaçamazsınız sadece onunla baş etmeden içinizde sizinle özümsene kadar sabredin. Göreceksiniz ki toplum yavaş yavaş erozyon yaşayacaktır, bu yüzden kendinize sağlam bir kale yapın.İmza:  Acılarımız Gerçek Kimliğimiz
Ctrl
Enter
Hatalı bir Yazımı gördünüz?
yazıyı seçip Ctrl+Enter basarak yönetime bildirin.

Yorumlar

Minimum yorum uzunluğu 50 karakterdir. Yorum yaparak sizde etkileşime katılın
JuriTurk
JuriTurk
9 Şubat 2022 21:29
Beğendin mi? Evet 1 Hayır 0

yine harika bir konu ve harika bir içerik; peki açıyı yaşamadan niye bu farkındalığa varamıyoruz oda ayrı bir soru işareti; uzun uzuya konuşmak gerek. 🙃

dip not: bu şarkılara bayılıyorum ya nerden buluyorsun bunları...

Jüri Türkiye » Makaleler » Acılarımız Gerçek Kimliğimiz