Makaleler

Hiçbir Şey Gerçek Değil, Her Şey Mübahtır

Arkadaşlarınızla paylaşın:

Bilmeliyiz ki tanrısallığın katına bu hayvansal egolarımız ile çıkamayız. 

Bunca zamandır yazılarımda soğuk kanlılıklarımı ve nefretimi kustuğum insanlar bu egoya sahip kişilerdir, kesinlikle bu asi tavrımız bunu hak etmeyen insanlara olmamalıdır.


 Çünkü bizlerde onlar gibiyiz omuz omuza durup bilinçsel evrimimizi tamamlamamız gerekir, çünkü aslanı terbiye edemezsek radikal fikirleri zamanla yaratmaya başlarız ve dünya bu radikal bireyselliğe doğru gidiyor bu ise savaşlara neden olur, bahsettiğim durum o kadar büyük ki bu büyük yıkımdan sonra ben dünya devletlerinin yerinde olacağını tahmin etmiyorum, Mad Max evreninde yaşamamak için doğaya ve içindeki makul bilinçte olan saygıyı hak eden kişilere ve tabi ki sevimli canlılara sevgi ve saygı duymalıyız.


 

İnsanların mümkün mertebe doğanın kanunlarına göre yaşaması gerekiyor aksi halde biliyoruz ve yaşıyoruz ki virüsler, küresel ısınma vb. korkunç olaylar hayatımızı zora sokacaktır, buzulların erimesi hem ani su yükselmelerine hem de binlerce yıldır içinde uyuyan eski virüslerin tekrar canlanmasına neden olacaktır.

 

Yaşadığımız dünyayı ve içindekilerin hayatını cehenneme çevirerek cennete gideceğimizi sanıyorsunuz!

 

Doğru yaptığımız eylemlerin kaçı doğru ve bu doğruluk bizim algımıza göre mi doğru, peki kendimizi ne kadar tanıyoruz ki bu doğru olan eylemin kesinliğine kanaat getiriyoruz?

 İmza : Hiçbir Şey Gerçek Değil, Her Şey Mübahtır

Ekstra : Mutlak başarım ciddi olan konulara gülerek bakmamdır. Keza ciddi olanların dünyası birer pislik abidesi!Haftanın En iyi konuları

Kimler Çevrimiçi

2 Ziyaretçi(ler) çevrimiçi:
Misafir(ler)2
Kullanıcı Listesi
JuriTurk çevrimiçi 3 saat önce
Bizi Nasıl Buldunuz ?